Дніпропетровська область

Учасники - Світлана Кушнікова, Олена Яшина

 Предмет - Образотворче навчання

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
49006, м. Дніпропетровськ,
вул. Свердлова, 70
tel. +38(056)7324848
fax +38(056)7324848
e-mail: doippo.adm.@gmail.com
web. http://doippo.dp.ua/

Тренери проекту в області:

Шкільни клуби підприємництва

Олена Яшина

Світлана Кушнікова

Блог тренерської групи Дніпропетровщини


  1. Привільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Солонянського району
  2. Криворізька спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов
  3. НВК №61 "Техніко-економічний ліцей-загальний навчальний заклад І-ІІ ст."
  4. Ліцей природничо-наукового навчання м.Жовті Води
  5. Криворізький міський палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт"
  6. Дніпропетровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу
  7. Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій
  8. Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти
  9. Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Томаківського району
  10. ШКП "ТРІУМФ" м. Марганця

 

 

 

ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

Криворізька спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов

Новини учасника

21-23 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва провели Шостий Міжнародний форум - презентацію "Інноватика в сучасній освіті" (01.12.2014)

На форумі вагомі інноваційні досягнення представили 560 навчальних закладів різних рівнів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур із 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини.

17 жовтня 2014 року пройшло засідання шкільного клубу підприємництва "АКУЛИ БІЗНЕСА" Криворізької загальноосвітньої школи №103. (27.10.2014)

Мета нашої зустрічі - знайомство з психологічною бізнес-грою "Кеш флоу". Ця гра є потужнім навчальним засобом, яка відображає всі фінансові можливості та виклики, які приносить нам життя. Молоді підприємливі члени клубу через діалог і практичну взаємодію відкрили для себе те, що підвищення рівня фінансової грамотності має прямий вплив на якість життя.

Відбувся обласний круглий стіл "Методика написання конспектів уроків до міжнародної публікації "Уроки з підприємницьким тлом" (30.09.2014)

Шановні прихильники Дніпропетровського блогу! 17 вересня 2014 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний круглий стіл "Методика написання конспектів уроків до міжнародної публікації "Уроки з підприємницьким тлом" з використанням активних методів у формуванні підприємницьких вмінь і навичок" у рамках українсько-польського Проекту "Уроки з підприємницьким тлом" для вчителів, які впроваджують цей Проект в навчальних закладах області через предмет образотворче мистецтво.

Друга навчальна сесія у рамках польської програми співпраці задля розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща (22.09.2014)

З 01 вересня по 07 вересня 2014 року пройшла друга навчальна сесія у рамках польської програми співпраці задля розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща на базі навчального Центру Розвитку Освіти в Сулеювеку.

Учасники шкільного клубу підприємництва "Бізнес-інкубатор" м.Кривого Рогу прийняли участь у ІV студентській міжвузівській науково-теоретичній конференції "Фінансова системи України та перспективи її розвитку" (12.05.2014)

У квітні місяці 2014 року учасники шкільного клубу підприємництва "Бізнес-інкубатор" м.Кривого Рогу прийняли участь у ІV студентській міжвузівській науково-теоретичній конференції "Фінансова системи України та перспективи її розвитку" . Наші клубівці, призери обласної олімпіади з економіки, на високому рівні представили свою школу.

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »