30Вер

Відбувся обласний круглий стіл "Методика написання конспектів уроків до міжнародної публікації "Уроки з підприємницьким тлом"

Учасник: Дніпропетровська область

Шановні прихильники Дніпропетровського блогу!

17 вересня 2014 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний круглий стіл "Методика написання конспектів уроків до міжнародної публікації "Уроки з підприємницьким тлом" з використанням активних методів у формуванні підприємницьких вмінь і навичок" у рамках українсько-польського Проекту "Уроки з підприємницьким тлом" для вчителів, які впроваджують цей Проект в навчальних закладах області через предмет образотворче мистецтво. 

Представлені конспекти учасники об'єктивно обговорили, враховуючи переваги і недоліки.  Акцентувалась увага на меті уроку та оперативних цілях (завданнях). Що учень після закінчення уроку.

Після поправок вчителі проведуть апробацію  конспектів на уроці. Тому за результатами роботи учасників Проекту у грудні 2014 року побачить світ книжка,  з методичними рекомендаціями про організацію інтегрованих уроків із "підприємницьким тлом" та взірцевими конспектами таких уроків.  Цей Проект  фінансується  у рамках Польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП.  Мета написання таких конспектів - запровадження елементів підприємницької освіти не тільки на уроках економіки, а і у рамках інших шкільних предметів.

 

 Ми досягнемо поставленої цілі!!!

 

 

 

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »