12Гру

Науково-практична конференція за підсумками польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»

Учасник: Вінницька область

У Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників 10 грудня відбулася науково-практична конференція «Міжпредметні зв’язки як засіб реалізації компетентнісного підходу – ключової вимоги Державного стандарту базової і повної середньої освіти України» (за підсумками польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»).

12Гру

Обласна конференція за підсумками польсько-українського проекту «УРОКИ З ПІДПРИЄМНИЦЬКИМ ТЛОМ»

Учасник: Волинська область

4 грудня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна конференція за підсумками польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», реалізація якого тривала з червня по грудень 2014 року.

08Гру

"Уроки з підприємницьким тлом" Конференция в Одессе 08.12.2014

Учасник: Одеська область

08 грудня 2014 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбулася підсумкова конференція педагогічної спільноти Одещини у рамках україно-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».

01Гру

21-23 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва провели Шостий Міжнародний форум - презентацію "Інноватика в сучасній освіті"

Учасник: Дніпропетровська область

На форумі вагомі інноваційні досягнення представили 560 навчальних закладів різних рівнів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур із 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини.

24Лис

Конференція «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху»

Учасник: Херсонська область

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі обласної конференції «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху» (за підсумками українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»), яка відбудеться 11 грудня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

27Жов

17 жовтня 2014 року пройшло засідання шкільного клубу підприємництва "АКУЛИ БІЗНЕСА" Криворізької загальноосвітньої школи №103.

Учасник: Дніпропетровська область

Мета нашої зустрічі - знайомство з психологічною бізнес-грою "Кеш флоу". Ця гра є потужнім навчальним засобом, яка відображає всі фінансові можливості та виклики, які приносить нам життя. Молоді підприємливі члени клубу через діалог і практичну взаємодію відкрили для себе те, що підвищення рівня фінансової грамотності має прямий вплив на якість життя.

25Жов

МАЛЕНЬКА ШКОЛА ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ: Наша сила в єдності!

Учасник: Вінницька область

Клуб підприємництва "Маленька школа великого бізнесу" Бершадської ЗОШ Вінницької області став співорганізатором акції "ГОЛУБ МИРУ". Мета - підтримка дітей, батьки яких є учасниками АТО.

13Жов

Проект триває: вручення сертифікатів учасникам і подальші плани

Учасник: Херсонська область

16 вересня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося засідання творчої групи вчителів біології, які залучені до участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом».

13Жов

Засідання творчої групи вчителів біології, учасників українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»

Учасник: Херсонська область

2 жовтня 2014 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 відбулося чергове засідання творчої групи вчителів біології, учасників українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», який координують фахівці КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

30Вер

Відбувся обласний круглий стіл "Методика написання конспектів уроків до міжнародної публікації "Уроки з підприємницьким тлом"

Учасник: Дніпропетровська область

Шановні прихильники Дніпропетровського блогу! 17 вересня 2014 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний круглий стіл "Методика написання конспектів уроків до міжнародної публікації "Уроки з підприємницьким тлом" з використанням активних методів у формуванні підприємницьких вмінь і навичок" у рамках українсько-польського Проекту "Уроки з підприємницьким тлом" для вчителів, які впроваджують цей Проект в навчальних закладах області через предмет образотворче мистецтво.

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »