13Жов

Проект триває: вручення сертифікатів учасникам і подальші плани

Учасник: Херсонська область

16 вересня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося засідання творчої групи вчителів біології, які залучені до участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом».

Учасників творчої групи привітала Світлана Федорівна Одайник, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка вручила вчителям сертифікати Центру розвитку освіти (Варшава), що засвідчують їх участь у реалізації українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».

Проект надзвичайно потрібний українській освіті, бо демонструє можливість формувати підприємницьку компетентність серед молоді не тільки на уроках економіки, а й у рамках вивчення інших шкільних предметів.

Учителі підготували конспекти уроків біології відповідно до визначених координаторами проекту завдань. Катерина Вікторівна Мазаєва та Зоя Володимирівна Філончук, координатори проекту в Херсонській області,  разом з учителями визначили напрями подальшої роботи, а саме – час апробації методичних розробок, їх удосконалення, підготовку до публікації.

За результатами роботи учасників проекту з 18 областей України наприкінці 2014 року побачить світ посібник з методичними рекомендаціями щодо організації уроків із підприємницьким тлом з різних навчальних дисциплін та конспектами таких уроків.

Джерело: http://khersonakademy.blogspot.com/2014/10/blog-post.html
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »