Волинська область

Учасники - Надія Ткачук, Лілія Бондарук

Предмет - Світова література (польська мова)

Волинський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Адреса: 43000, м. Луцьк, вул. Винниченка, 31
Телефони: (0332) 24-22-35, факс (0332) 72-16-41
Eл. пошта: info@vippo.lutsk.ua
Веб сайтhttp://www.vippo.lutsk.ua/

Тренери проекту в області: Шкільні клуби підприємництва:

Блог тренерської групи Волині

ІКТ - Ткачук Надія

  1. ШКП "Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія"
  2. ШКП Володимир-Волинська гімназія
  3. ШКП ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці
  4. ШКП ЗОШ №12 м. Ковеля
  5. ШКП Луцький НВК ЗОШ І-ІІ ст. №7-ліцей               
  6. ШКП Луцький НВК №9
  7. ШКП Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №23
  8. ШКП НВК м. Горохів
  9. ШКП НВК с. Зимне В.- Волинського р-ну
  10. ШКП Підгайцівського НВК

Новини учасника

Обласна конференція за підсумками польсько-українського проекту «УРОКИ З ПІДПРИЄМНИЦЬКИМ ТЛОМ» (12.12.2014)

4 грудня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна конференція за підсумками польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», реалізація якого тривала з червня по грудень 2014 року.

І знову новий проект (13.08.2014)

У 2014 році для участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом» запрошено 30 представників 18 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Волинський ІППО представляють Надія Ткачук, завідувач науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій та Лілія Бондарук, методист відділу гуманітарних дисциплін.

Життя проекту після його завершення (13.02.2014)

11 лютого 2014 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар учасників міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва» та керівників експериментальних навчальних закладів регіонального рівня. Тема заходу «Сучасні підходи до оцінювання компетентностей учнів. Виклики ХХІ століття» зумовила неабиякий професійний інтерес педагогів та сприяла їх активній участі в роботі.

3-4 вересня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар опікунів клубів ШАП (09.09.2013)

3-4 вересня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар опікунів клубів ШАП та їх директорів. Валентина Вітюк привітала учасників та провела презентацію проекту «Шкільна академія підприємництва 2». В ході семінару відбулось обговорення положення про І Всеукраїнський конкурс «Найактивніший Шкільний клуб підприємництва», розглянуто критерії оцінювання діяльності ШКП, вимоги до матеріалів методичного електронного збірника. Присутні ознайомились із особливостями дистанційного курсу «Вивчаємо «Підприємництво 2.0 за програмою Intel «Шлях до успіху», а також з умовами навчання та графіком роботи за модулями курсу. В рамках семінару опрацьовано питання управління змінами,ролі лідера у впровадженні змін у школі. Обговорено важливість розробки і впровадження моделі «Підприємливої школи». Учасникам проекту вручено сертифікати, які засвідчують їх участь та навчання в І частині проекту "Шкільна академія підприємництва"

Шкільна академія підприємництва (16.06.2013)

16 червня у навчальному центрі ОРЕ в Сулеювку розпочалось навчання для координаторів проекту із 10 областей України. 

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »