25Жов

МАЛЕНЬКА ШКОЛА ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ: Наша сила в єдності!

Учасник: Вінницька область

МАЛЕНЬКА ШКОЛА ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ: Наша сила в єдності!Клуб підприємництва "Маленька школа великого бізнесу" Бершадської ЗОШ Вінницької області став співорганізатором акції "ГОЛУБ МИРУ".  Мета - підтримка дітей, батьки яких є учасниками АТО. 

На засідані лідерів учнівського врядування  розглянуто питання, щодо організації акції "ГОЛУБ МИРУ",  метою якої є підтримка дітей, батьки яких є учасниками АТО. Було прийнято рішення  провести благодійний ярмарок домашньої випічки. Наш клуб підприємництва "Маленька школа великого бізнесу" є одним із організаторів цієї акції, оскільки ми маємо гарний досвід в проведенні доброчинних заходів.

Не зважаючи на великий асортимент солодких виробів в магазинах, батьки разом з дітьми залюбки долучились до проведення заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів.

Сьогодні, перерви в школі перетворилились на маленький ярмарок, де можна було купити пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети. Випічку можна було придбати за досить помірними цінами.Учні "Маленької школи..." запрошували усіх охочих придбати у них, і тільки у них, найкращі у світі смаколики. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб рекламували солодощі, у виготовлення яких було вкладено часточку душі. Покупців-патріотів виявилось ще більше, ніж продавців-благодійників. Атмосфера на  ярмарку була невимушеною і жвавою. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки допомагали дітям у благодійній справі, школярі посмакували випічкою, а вчителі стали учасниками уроку людяності. 

Кошти, зароблені на ярмарку, будуть витрачені на підтримку дітей, батьки яких є учасниками АТО. Допомогти може кожен, і способи для цього є різні: хтось купує харчі та спецодяг, інші передають військовим бронежилети та необхідну апаратуру. Ми ж, намагаємось  пітримати дітей, які відчули подих війни у власних родинах.          
Беручи участь в  акції, шкільна родина ще раз переконалась, що сила народу в його єдності. Коли ми разом – ми непереможні. Пам’ятаймо- майбутнє нашої держави залежить від усіх нас.

Координатори "Маленької школи великого бізнесу" вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам учнів!

Джерело: bershad3.blogspot.com
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »