13Жов

Засідання творчої групи вчителів біології, учасників українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»

Учасник: Херсонська область

2 жовтня 2014 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 відбулося чергове засідання творчої групи вчителів біології, учасників українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», який координують фахівці КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Катерина Вікторівна Мазаєва та Зоя Володимирівна Філончук, регіональні координатори проекту, проаналізували надані до публікації конспекти уроків біології та зазначили, що більшість з них відповідає встановленим тренерами проекту критеріям.

Учасники творчої групи відвідали урок біології в 11 класі з теми «Генетично-модифіковані організми», який провела спеціаліст вищої категорії, вчитель біології Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31Тетяна Семенівна Мороз. Апробація уроку показала, що складений вчителем конспект відповідає вимогам навчальної програми і практичним умовам навчання учнів.

Учні ознайомилися з генетично-модифікованими організмами, порівняли ГМО з іншими видами живих організмів; визначили їх роль у різних галузях; навчилися аналізувати переваги та можливі ризики використання генетично-модифікованих організмів.

Методи і форми роботи, використані вчителем, дозволили учням ефективно працювати в групі, шукати оптимальні шляхи вирішення  проблеми, брати на себе відповідальність, спілкуватися, висловлювати свою думку та захищати її, що є запорукою формування в учнів підприємливості та ініціативності.

Участь в реалізації українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» сприяє розвитку професійної компетентності вчителів біології, розширює межі їх творчих здобутків. 

Джерело: http://khersonakademy.blogspot.com/
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »