29Сер

Проект триває

Учасник: Херсонська область

28 серпня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася групова консультація для вчителів біології, учасників українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» щодо підготовки конспектів уроків, одним із завдань яких є формування ключових компетенцій - підприємливості та ініціативності. Консультацію проводили обласні координатори проекту Катерина Вікторівна Мазаєва та Зоя Володимирівна Філончук.

Учителі розробляють конспекти уроків з тем «Надорганізмові біологічні системи» (тема 8) та «Біологія як основа біотехнології та медицини» (тема 9) навчального предмета «Біологія. 9 клас».

У ході консультації визначено наступність у викладанні програмового матеріалу та застосуванні інтерактивних форм роботи з учнями. Учителі отримали чіткі, конкретні рекомендації щодо подальшої роботи.

У вересні 2014 року відбудеться апробація запропонованих учителями варіантів проведення уроків із зазначених тем.

Координатори проекту Мазаєва К.В., Філончук З.В.

Джерело: http://khersonakademy.blogspot.com/2014/08/blog-post.html
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »