22Лип

КОНКУРС «Найактивніший Шкільний клуб підприємництва»

Правила проведення
І-го Всеукраїнського конкурсу
«Найактивніший Шкільний клуб підприємництва»
у рамках польського-українського проекту
«Шкільна академія підприємництва - 2» у 2013 р.*

1. Загальні положення

1.1. І-й Всеукраїнський конкурс «Найактивніший шкільний клуб підприємництва» на найкращу роботу ШКП в рамках реалізації полько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва - 2» (далі - Конкурс) ініційований партнерами проекту Осередком розвитку освіти (м. Варшава РП) та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за сприяння та фінансування «Польської закордонної допомоги» за посередництвом МЗС РП у 2013 році.

1.2. Мета Конкурсу - підвищення обізнаності школярів у сфері підприємництва, формування підприємливих рис та розширення знань у сфері підприємницької діяльності, формування навичок орієнтування на сучасному ринку праці, виховання громадянської позиції та впливу на якість життя у контексті європейських стандартів. Заохочення учнів школи до проведення спільних заходів з місцевою громадою.

1.3. У Конкурсі можуть брати участь усі учасники ШКП.

Організатори припускають, що активна участь ШКП у діяльності проекту «ШАП» сприятиме досягненню конкретних цілей:

- розвиток у вчителів та учнів підприємницької культури

- розвиток компетенцій, необхідних для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар’єрі

- обмін досвідом із впровадження до шкільної практики діяльності, пов’язаної з розвитком професійної активізації і підприємництва

- використання потенціалу учасників проекту у передачі набутих знань та навичок новим ШКП

Учасники проекту

2. Вимоги до оформлення конкурсних матеріалів

2.1. Конкурсні матеріали повинні бути розміщені на блозі ШКП

2.2. Обов’язковою умовою участі у Конкурсі є правильно оформлена інтернет-сторінка ШКП.

- сторінка обов’язково повинна містити розділи: Головна, Наша команда, Статут, Плани, Звіти, Навчальні матеріали.

- наявність статуту, плану роботи, наявність звіту про проведені заходи

2.3. ШКП, які беруть участь у Конкурсі представляють проекти заняття з економіки, психології, спільного заняття з економіки та психології (по 1 на вибір клубу), масового заходу.

2.4. Заняття конкурсу ілюструються мультимедійними матеріалами (фото, малюнки, презентації і т.д.)

2.5. Конкурсні матеріали повинні бути представлені до 30 вересня 2013 року.

2.6. Матеріали, які подаються на Конкурс вибираються клубами самостійно відповідно до переліку (пункт 2.3.).

3. Організація та проведення Конкурсу

3.1. У 2012-2013 н.р. Конкурс проводиться з 15 до 30 вересня 2013 року.

3.2. Оцінюється робота ШКП за період від заснування клубу до 15 вересня 2013 року.

3.3.Підготовчий етап Конкурсу полягає в інформуванні ШКП тренерською групою регіону (ОІППО) про умови проведення та початок Конкурсу. Інформація про Конкурс та вимоги знаходяться на платформі ШАП http://sae-ukraine.org.ua, сайті ОППО, блозі регіональної ШАП.

3.4. Конкурсна комісія складатиметься із представників організаторів та координаторів проекту ORE, ЛОІППО, МЗС РП, (фахівці у галузі економіки, психології, банківської справи).

3.5. Після оголошення Конкурсу організаторами проекту протягом наступного місяця обласні координатори проекту проводять інформаційну роботу із опікунами ШКП, які беруть участь у Конкурсі, стосовно питань організації та проведення Конкурсу.

3.6.Конкурсні роботи виставляються на блог ШКП у новій закладці «Конкурс».

3.7.Обласні координатори надсилають конкурсній комісії на розгляд інформацію про 3-и ШКП - претендентів у номінації на кращий клуб.

4. Визначення переможців Конкурсу та їх нагородження

4.1. Вибір 1 кращого ШКП з кожної області - учасниці проекту ШАП обиратимуться у відповідності до визначених критеріїв

Кожен з цих критеріїв Судді оцінюють за шкалою від 0 до 5 балів. У результаті визначається 1 переможець з кожної області.

4.2. Конкурсні роботи не повинні порушувати закони про авторське право. Проекти, які порушують закони про авторське право, будуть дискваліфіковані.

4.3. Конкурсна комісія розглядатиме проекти ШКП 02-15.10.2013. 4.4.Результати Конкурсу будуть оголошені 15.10.2013 року на платформі проекту

4.5. Переможці Конкурсу - ШКП з кожного регіону братимуть участь у підсумковій конференції проекту 8-12 грудня 2013 року у Варшаві (ORE).

* до участі в конкурсі запрошуються учасники, залучені до проекту у 2012 році, а решта учасників запрошуються до участі в конкурсі на найцікавіший блог (умови конкурсу будуть оголошені згодом)

Критерії оцінювання діяльності клубу «Шкільний клуб підприємництва»


Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »
 [06-12-2023 18:49:14] E_WARNING: Unknown: write failed: No space left on device (28) in file Unknown at line 0
 [06-12-2023 18:49:14] E_WARNING: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in file Unknown at line 0